Porozmawiaj z mentorem

Aby wziąć udział w Mentor Cafe nie trzeba mieć biletu na konferencje!

Zgłoś się jako adept – skonsultuj z doświadczonym game developerem swoje CV, portfolio i pomysł na rozwój kariery zawodowej.Wystarczy wypełnić formularz zapisu i czekać na zakwalifikowanie. Liczba miejsc ograniczona.

ZAPISY ZAWIESZONE, AŻ DO CZASU USTALENIA NOWEJ DATY WYDARZENIA.

Zostań mentorem

Podziel się swoją widzą z młodszymi developerami podczas 20 minutowych sesji 1 na 1. Rożświetl tajemnice swojej specjalizacji i wytłumacz, że robienie w pojedynkę 3D MMO RPG F2P na konsole to nie jest najlepszy pomysł.

Mentorom oferujemy darmowe bilety na konferencje i zwrot kosztów przejazdu.

ZAPISY ZAWIESZONE, AŻ DO CZASU USTALENIA NOWEJ DATY WYDARZENIA.

Czym jest Mentor Cafe?

Mentor Cafe to wydarzenie, które polega na zorganizowaniu spotkań 1 na 1 doświadczonych developerów z mniej doświadczonymi twórcami gier (lub osobami, które dopiero nimi chcą zostać).
Podczas 20 minutowych sesji mentorzy doradzają młodszym kolegom i koleżankom jak zrobić/poprawić portfolio i jak zaplanować ścieżkę rozwoju. Jako organizatorzy parujemy mentorów z adeptami na podstawie formularzy zgłoszeniowych oraz zapewniamy miejsce i darmową kawę/herbatę dla wszystkich uczestników.

Niniejsza strona wykorzystuje tzw. Pliki Coockies w celach marketingowych, statystycznych oraz poprawy funkcjonowania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej sprawdź Polityka Prywatności.