UWAGA!
W trosce o bezpieczeństwo uczestników - konferencja zostaje przełożona!

MINE GameDev

Edycja II:
Grafika i dźwięk

??.??.2020

Katowice

Konferencja dla gamedevu,

tworzona przez gamedevów.

Mine GameDev jest konferencją dla twórców gier wideo. Ma ona na celu wymianę doświadczeń oraz integrację śląskiej (i nie tylko) branży gamedevu, a także pomoc w znalezieniu pracy, pracowników lub wydawcy własnej produkcji.
Konferencji towarzyszą wydarzenia dodatkowe. Podczas tej edycji zapraszamy na zwiedzanie Muzeum Historii Komputerów i Informatyki.

Kiedy i gdzie?

Najbliższa edycja odbędzie się w lipcu 2020 w Katowicach.
Wydarzenie odbywa się w różnych salach budynku Katowice Miasto Ogrodów (plac Sejmu Śląskiego 2).

Rejestracja rozpocznie się o 11.00, zaś pierwszy wykład o 12.00. Mapa obiektu i szczegółowy program będą dostępne wkrótce.

Dla początkujących

Jeśli chcesz rozpocząć pracę w branży gier lub dowiedzieć się czy to dla Ciebie – dobrze trafiłeś/aś.
Jeśli nie planujesz kupować biletu, ale chcesz uczestniczyć w konferencji – zostań wolontariuszem. Zapewniamy podczas wydarzenia sporo wolnego czasu.

Zapraszamy również do udziału w Mentor Cafe, podczas którego doświadczeni game developerzy skonsultują z wami wasze CV, portfolio lub po prostu odpowiedzą na wasze pytania – nie musisz mieć biletu na konferencję, aby uczestniczyć w Mentor Cafe.

Dla zawodowców

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę? Posłuchaj wykładów, weź udział w round table, zobacz Muzeum Historii Komputerów i Informatyki, a także pogadaj z innymi devami podczas przerwy bufetowej.

A może chcesz podzielić się wiedzą? Poprowadź wykład, przygotuj i moderuj round table lub zostań mentorem podczas Mentor Cafe.

Pamiętajcie, aby zarezewować sobie czas na afterparty!

Dla biznesu

Podczas tej edycji zapraszamy firmy do promowania się na wydarzeniu jako sponsorzy, partnerzy lub poprzez wykłady swoich pracowników. 

Pomożemy także w rekrutacji młodych talentów i starych weteranów. Na wydarzeniu będzie dostępny jobwall z ogłoszeniami sponsorów i partnerów. Zachęcamy także do wydelegowania osoby z działu HR, aby pomóc konsultować CV uczestników Mentor Cafe.

Konferencja

Wykłady

Tradycyjne prelekcje po 40 minut z sesją pytań do prowadzących na końcu. Podczas przerw pomiędzy wykładami będzie można skorzystać z bufetu: napić się kawy/herbaty, zjeść kanapkę i porozmawiać z prelegentem lub innymi uczestnikami konferencji.

Round table

Jest to atrakcyjna forma dyskusji dla osób, które chcą podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Podczas okrągłego stołu każdy może zabrać głos.
Moderator okrągłego stołu przygotowuje kilka pytań do pobudzenia dyskusji i kontroluje, aby nie wymknęła się spod kontroli.
(╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯┻━┻

Afterparty

Nie uciekajcie zbyt wcześnie! Podczas afterparty będziecie mieli wiele okazji, aby zawrzeć nowe znajomości w branży, dowiedzieć się co słychać w kuluarach gamedevu, a także nawiązać biznesowe kontakty.

Tak jak podczas ostatniej edycji – zapewniamy talony na 2 piwo na osobę (można wziąć bezalkoholowe).

Mentor Cafe

Mentor Cafe to wydarzenie, które polega na zorganizowaniu spotkań 1 na 1 doświadczonych developerów z mniej doświadczonymi twórcami gier (lub osobami, które dopiero nimi chcą zostać).
Podczas 15-20 minutowych sesji mentorzy doradzają młodszym kolegom i koleżankom jak zrobić/poprawić portfolio i jak zaplanować ścieżkę rozwoju zawodowego. Jako organizatorzy parujemy mentorów z adeptami na podstawie formularzy zgłoszeniowych oraz zapewniamy miejsce i darmową kawę/herbatę dla wszystkich uczestników.

Aby wziąć udział w Mentor Cafe nie trzeba mieć biletu na konferencje!
Wystarczy wypełnić formularz zapisu i otrzymać darmowy bilet. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zwiedzanie Muzeum Historii Komputerów i Informatyki

Goście konferencji będą mieli okazję zwiedzić jedyne w swoim rodzaju muzeum w Polsce.
Na zwiedzających będą czekać takie atrakcje jak: gra „Moon” na komputerze Odra 1305  (który zamiast monitora ma drukarkę), przekrój klasycznych gier z lat 70-90, a także unikatowe zabytkowe komputery.

Na zwiedzanie będzie można się zapisać podczas rejestracji w dniu konferencji. Ilość wejściówek jest ograniczona.

Niniejsza strona wykorzystuje tzw. Pliki Coockies w celach marketingowych, statystycznych oraz poprawy funkcjonowania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej sprawdź Polityka Prywatności.